/>

EPC je služba „na klíč“, spočívající v modernizaci energetického hospodářství se zárukou nižších nákladů na energie. Dosažené úspory jsou využity ke splácení investice.

K nejúčinnějším nástrojům s průměrnými 30-40% úsporami patří metoda EPC (Energy Performance Contracting).

Potřebujete vyřešit a zlepšit energetickou bilanci areálů, objektů, školky, obecního úřadu, zdravotnického střediska, nebo všech objektů a provozů firmy v ČR? Nebo vyřešit kvalitní osvětlení areálu, obce? Nemáte dostatečné množství vlastních finančních prostředků? Naše firma Vám smluvně garantuje financování z vlastních energetických úspor. Vyřešíme vše od projektu, financování, dotací, až po energetický management. Nepotřebujete žádné vlastní finanční prostředky. Jedná se o formu EPC (Energetic perfomance contracting). Nečekejte, okamžitě čerpejte, ušetříte a nezatížíte své napjaté rozpočty.

1. Teplo

2. Elektřina

3. Energetické využití odpadu (EVO)

4. Voda, světlo

 

PŘÍPRAVA PROJEKTŮ EPC

 

KOWEX Consulting, s.r.o. nabízí kompletní servis při sjednávání zakázek na energetické služby se zárukou, v zahraničí známé jako Energy Performance Contracting, zkráceně EPC. Na základě metody EPC poskytovatel energetických služeb, tedy dodavatel, nabízí na klíč komplexní rekonstrukci energetických systémů s cílem snížit spotřebu energie v objektu zákazníka a jeho energetické náklady. Nabídka se postupně dotváří v jednotlivých kolech jednacího řízení, jehož efektivní organizaci KOWEX Consulting pro zákazníka zajistí. Výsledkem je řešení, které zákazníkovi nejlépe vyhovuje. Hlavním zdrojem splácení energeticky úsporných opatření jsou obvykle samotné úspory nákladů související se snížením spotřeby energie a zlepšením provozu energetického systému. Výše úspor nákladů je při tom zákazníkovi smluvně zaručena. Energetické služby vnímáme v širokém kontextu jako efektivní nástroj ke snížení energetické náročnosti.

 

 

 

 

 

15 + 2 =

error: Chráněný obsah !